Advertisement
banner

Powstanie odświeżona wersja Metal Gear Solid?

Odświeżona wersja kultowego Metal Gear Solid, na wzór na przykład takiej Yakuzy Kiwami, byłaby spełnieniem marzeń wielu graczy. Za sprawą nowych doniesień sprawa ta nie zdaje się już tak nierealna.

Jak wiadomo, prawa do marki Metal Gear posiada Konami, mimo że jej szeregi opuścił już ojciec projektu, Hideo Kojima. Firma wiele razy wspominał, że chce rozwijać serię, nie było jednak żadnych konkretów, a ostatnie co powstało z tym świecie, to tragicznie przyjęty Metal Gear Survive.

Dlatego też ruch firmy w kierunku stworzenia kompleksowych remake’ów pierwszych gier z serii Metal Gear byłby strzałem w dziesiątkę. Prace nad ich powstawaniem lub istnienie wstępnych planów może potwierdzać zarejestrowanie przez Konami pod koniec października tego roku znaków towarowych: Metal Gear i Metal Gear Solid.

 

Metal gear solid

Fot. en.ostrog.com

Zobacz również: Znamy ofertę PS Plus na grudzień!

W związku z powyższymi screenami w sieci zaczęły pojawiać się plotki o pracach Konami nad odświeżonymi wersjami tych tytułów. Do tego gry miałyby ukazać się jeszcze na obecnej generacji konsol. Żadne z tych informacji nie zostały jednak jak dotąd potwierdzone przez firmę, wiec trzeba podchodzić do nich z dystansem. Mimo wszystko w odświeżone Metal Gear Solid zagrałbym z wielką chęcią. Nic, tylko czekać na jakieś potwierdzone info.

Źródło: en.ostrog.com | Ilustracja wprowadzenia: Konami

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?