Premiera Call of Duty: Modern Warfare w najbliższy piątek. NVIDIA publikuje dedykowany sterownik Game Ready

Premiera wyczekiwanej gry Call of Duty: Modern Warfare już za kilka dni, a gracze korzystający z kart graficznych GeForce mogą już od dzisiaj instalować dedykowany grze najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready. Jest on również zoptymalizowany dla gry The Outer Worlds.

Call of Duty jakiego dotąd nie widziałeś

Firma NVIDIA jako oficjalny partner Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC dołożyła największych starań, aby zapewnić graczom korzystającym z kart graficznych GeForce najwyższą jakość rozgrywki w grze. NVIDIA współpracowała z Activision i Infinity Ward nad implementacją w grze ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz funkcji NVIDIA Ansel i NVIDIA Highlights już od dnia premiery.

Nadal można skorzystać z promocji kart graficznych GeForce RTX związanej z Call of Duty: Modern Warfare, w ramach której osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX, jak również laptopa albo komputer w nią wyposażonego, otrzymają kod uprawniający do pobrania tej gry. Promocja obowiązuje do 18 listopada 2019 r.

Przygotuj się na The Outer Worlds

Nowy sterownik zapewnia również optymalną wydajność i stabilność działania gry The Outer WorldsThe Outer Worlds to najnowszy tytuł od Obsidian Entertainment, twórców takich popularnych gier jak Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords czy Fallout: New Vegas.

Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?