Premiera konsolowej wersji Ghost of a Tale opóźniona!

Niestety, Ghost of a Tale na konsolach miało zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, jednak gracze zmuszeni będą poczekać aż do 12 marca. Ale nie ma tego złego, bo dostaliśmy także genialny trailer wersji na PlayStation 4, z którym możecie zapoznać się poniżej.

Zobacz również: Tekken 7 – oto prezentacja Negana i Julii!

Ghost of a Tale to RPG akcji z elementami skradanki wydany przez studio SeithCG. Gra przenosi nas do fantastycznej, średniowiecznej krainy, zamieszkałej przez antropomorficzne zwierzęta. Głównym bohaterem jest mysz Tilo, który jest przetrzymywany w opanowanej przez szczury twierdzy. Po uwolnieniu się z niewoli rusza on na poszukiwanie swojej zaginionej żony Meery. Rozgrywka nastawiona jest w głównej mierze na eksplorację oraz wykonywanie drobnych zadań zlecanych nam przez postacie niezależne. Co ciekawe nasz protagonista nie ma szans w starciu z wrogimi zastępami szczurów, przez co zmuszony jest do ciągłego pozostawaniu w cieniu i przekradaniu się obok adwersarzy.

Ghost of a Tale dostępne jest na komputerach osobistych, a od 12 marca także na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: inf. prasowe, YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?