Premiera Shadowkeep i Destiny 2 w wersji darmowej

Dziś rozpoczyna się kolejny rozdział i przyszłość Bungie oraz Destiny 2.

Począwszy od 1 października, niezależne studio developerskie Bungie stawia pierwszy krok w kierunku nowej ery Destiny 2. Uznane przez krytyków MMO akcji sci-fi ma się stać jednolitym, ewoluującym światem, w którym znajomi mogą grać razem o każdej porze i w każdym miejscu.

Dziś następuje ogromna, fundamentalna zmiana w Destiny.

„W 2019 roku opracowaliśmy i podzieliliśmy się wizją, której nigdy wcześniej nie mieliśmy w Destiny. W końcu zrobimy Destiny 2 takim, jakie zawsze chcieliśmy stworzyć – jeden świat, na który ty i twoi znajomi znacząco wpłyniecie i który zapamiętacie”, napisał Luke Smith, Game Director Destiny, w notatce dla społeczności graczy Bungie. „1 października to pierwszy krok w kierunku tego, czym chcemy, aby Destiny 2 się stało. To nie jest tylko następny rozdział Destiny 2, ale następny rozdział nas samych. Dopiero zaczynamy.”

Oto co od razu czeka Strażników na całym świecie:

Destiny 2: Nowe Swiatło (Graj za darmo)

Destiny 2 jest teraz darmowe dla wszystkich, oferując zupełnie nowy próg wejścia dla nowych graczy, który umieszcza świat Destiny 2 – wraz ze wszystkimi jego podstawowymi trybami, aktywnościami i nagrodami – w rękach każdego gracza, bez żadnych barier do rozpoczęcia. Ponadto, gracze mogą swobodnie poruszać się po wszystkich miejscach, w tym po Księżycu – mogą nawet wziąć udział w pierwszej misji kampanii dodatku Twierdza Cieni. Teraz każdy może zagrać w Destiny 2 na wszystkich wiodących platformach!

Destiny 2: Twierdza Cieni

Twierdza Cieni to kolejny rozdział w serii Destiny 2, w którym spotkasz się ze starym sojusznikiem z oryginalnego Destiny, Eris Morn. Strażnicy powrócą do naszego Księżyca, przeobrażonego i nawiedzonego przez widma przeszłości, aby zmierzyć się z nowymi zagrożeniami i odkryć nowe dodatki do arsenału. Nie jest to ten sam Księżyc, przy którym przebudzili się Strażnicy – zostaną odkryte nowe obszary, a znane miejsca nieodwracalnie się zmieniły. Destiny 2: Twierdza Cieni to pierwsza samodzielna zawartość o rozmiarze dodatku, którą dostarczamy do Destiny 2 a la carte i nie wymagamy posiadania poprzednich treści.

Sezon Nieśmiertelnych (zawarty w Twierdzy Cieni)

Sezon Nieśmiertelnych, kolejny sezon zawartości dla wszystkich, odsłania prorocze przebudzenie Weksów. Te podróżujące w czasie maszyny wojenne rozpoczęły własną, tajemniczą wojnę ze Strażnikami na Księżycu, podczas gdy ci spieszą się, by znaleźć i wyeliminować Koszmary. W ramach jednej, ewoluującej wizji świata, zawartość gry będzie głębiej wiązać się narracyjnie od Sezonu do Sezonu, a świat Destiny znacząco zmieniać się wraz z postępem graczy.

Destiny 2 na Steamie

Steam stał się nowym domem dla naszej społeczności Destiny na PC. Gracze będą mogli wnieść do Steama cały swój postęp i zakupy, w tym swoich Strażników i zawartość skarbców – bez żadnych opłat. Szczegółowe informacje na temat migracji znajdują się na bungie.net.

Zobacz również: Sony pokazało zmiany w Ellie na przestrzeni dwóch części The Last of Us

Międzyplatformowy zapis Destiny 2

W nowe erze Destiny 2 czujemy się zobowiązani do zjednoczenia naszej globalnej społeczności Destiny 2Zapis międzyplatformowy będzie dostępny na wszystkich obsługiwanych platformach – PC, PlayStation 4, Xbox One i później na Stadia. Dzięki zapisowi międzyplatformowemu będziesz miał dostęp do tych samych postaci powiązanych z jednym kontem głównym, co pozwoli na korzystanie z tych samych Strażników na różnych platformach.

Jedno Destiny 2, jedna społeczność. Dziękujemy, że odbywacie tę podróż z nami. Do zobaczenia wśród gwiazd.

Destiny 2 i Destiny 2: Twierdza Cieni są dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC przez Steam.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?