Premierowy spot PlayStation 5! Odkrywanie jest w naszych genach!

Od premiery PlayStation 5 dzieli nas zaledwie kilka tygodni i nie możemy się doczekać, aż gracze na całym świecie będą mogli doświadczyć nowej generacji interaktywnej rozrywki. Premiera każdej nowej konsoli PlayStation to szczególny moment w czasie. Dziś swoją premierę ma zupełnie nowy globalny spot reklamowy.

Ludzkie pragnienie przekraczania granic i osiągania tego, co niezwykłe.

Od samego początku, celem firmy było stworzenie reklamy, którą da się opisać jednym słowem jako epicką. Ten spot ma podkreślać pragnienie marki do przekraczania granic tego, co możliwe i wywoływać takie same emocje, jakie gracze będą odczuwać dzięki unikalnym doświadczeniom, jakie niesie ze sobą rozgrywka na PlayStation 5.

Motyw przewodni tego spotu koncentruje się wokół idei eksploracji. Wszyscy ludzie odczuwają pragnienie odkrywania tego co nieznane, czy to w grze, czy też w codziennym życiu. Chcą odwiedzać miejsca, w których nigdy nie byli, zobaczyć to, czego nie widział do tej pory żaden człowiek. Opowiadając tę historię, oddajemy hołd odkrywcom z przeszłości, którzy stanęli na progu nieznanego i przekroczyli swoje granice, by osiągnąć to, co niezwykłe.

Tę wyjątkową historię musiał opowiedzieć równie szczególny głos, dlatego w stworzeniu tej reklamy pomógł nowy strategiczny partner kreatywny – Travis Scott. Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić w czasie oglądania reklamy oraz z niecierpliwością czekają na dalsze, wspólne odkrywanie nowych i ekscytujących światów dzięki PlayStation 5.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?