Premierowy zwiastun Red Dead Redemption II!

Jeszcze tuż przed premierą studio Rockstar postanowiło puścić jedno duże wideo promujące Read Dead Redemption II. Legendarni twórcy serii GTA  dają nam większy wgląd w świat przedstawiony i występujące w nim postacie.

Zobacz również: Bandai Namco zostanie wydawcą Cyberpunk 2077

Akcja Red Dead Redemption II została osadzona w 1899 roku. Okres ten to już praktycznie zmierzch ery Dzikiego Zachodu. Ostatni rewolwerowcy ginęli w pojedynkach, a nieliczni pozostali przy życiu decydowali się zaparkować swoje konie w stodole i odwiesić na dłużej kapelusz, ostrogi i pas z bronią.

Głównym bohaterem będzie Arthur Morgan – wyjęty spod prawa mężczyzna pracujący w gangu Dutcha Van der Linde’a. Razem ze swoimi kompanami zmuszony on jest uciekać przed mściwą ręką prawa, która ściga go za rozbój w miasteczku Blackwater. Złoczyńcy muszą umknąć nie tylko przed szeryfem i stróżami prawa, ale także przed niebezpiecznymi łowcami nagród.

Red Dead Redemption II zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 Xbox One już 26 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?