Prezentacja klasy Technomanty w transmisji o grze Outriders

Square Enix zaprezentowało nowe informacje o ostatniej klasie dodanej do gry przed premierą Outriders, wyczekiwanej w napięciu strzelanki RPG od studia People Can Fly, twórców gier Gears of War: Judgment i Bulletstorm, oraz Square Enix External Studios, autorów Sleeping Dogs i Just Cause.

Obejrzyj Kooperacyjną jatkę – film z rozgrywki w Outriders tutaj:

 Technomanta zajmuje miejsce na środku sceny, współpracując z niszczycielem i piromantą podczas intensywego starcia w okopach, prezentując przebieg jednej z wielu trudnych bitew, jakich gracze doświadczą w Outriders.

Outriders, agresywna i niesamowicie brutalna strzelanka RPG z arsenałem prawdziwie nowatorskich broni i mocy, pozwoli ci stać się bogiem pola bitwy i rzuci ci wyzwanie określenia własnego stylu gry i opanowania synergii twoich mocy, strategii klasowej i wyposażenia. Graj solo lub stwórz dwu- lub trzyosobową drużynę, by stosować zabójcze kombinacje w trybie współpracy podczas podróży przez niebezpieczny i wrogi ci świat.

„Technomanta to ekscytująca i elastyczna klasa, która może skupić się zarówno na wspieraniu drużyny poprzez kontrolę tłumu, jak i zadawaniu olbrzymich obrażeń. Świetnie odnajdzie się w każdej drużynie w Outriders” – powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly. „Tryb współpracy w Outriders to intensywne, stanowiące nie lada wyzwanie przeżycie, które pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji drużyn i kombinacji mocy. Gracze będą musieli gruntownie opanować drużynową strategię, by zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w grze”.

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj resztę Transmisji o grze Outriders nr 3 – Ujawnienie technomanty tutaj: https://sqex.link/BC3Playlist

Premiera gry Outriders na PlayStation 4, urządzeniach z serii Xbox One oraz PC odbędzie się pod koniec 2020 r. PEGI 18+.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Ta gra to coś jakby połączenie The Division z Destiny. W tą pierwszą grywam! Ogólnie czekam, bo z zapowiedzi wynika, że będzie interesująca gra.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?