Prezentacja nowego dodatku do Hearthstone!

Blizzard przyzwyczaił już graczy Hearthstone to regularnego contentu w kolejnych darmowych dodatkach. Na ten rok przewidziane jest klika ciekawych rozszerzeń, które z biegiem czasu zostaną w pełni przedstawione. Dzisiaj przyszła pora na zapowiedz jednego z nich, które premierę będzie miało za niespełna miesiąc!

Nowy dodatek do Hearthstone będzie nosił nazwę The Boomsday Project. Jak widać po trailerze, który możecie zobaczyć tuż poniżej, będzie on utrzymany w tematyce szalonych naukowców i ekstremalnych eksperymentów. Klimaty te mogą poniekąd kojarzyć się z Professorem Putricide, znanym zapewne starszym fanom uniwersum Warcraft.

Zobacz również: Jak wygląda fanowski remake gry Bitwa o Śródziemie? Sprawdźcie sami!

Fabuła dodatku będzie osadzona w laboratorium dr Booma, który już wcześniej pojawił się w rozszerzeniu Gobliny vs GnomyOprócz serii nowych kart, ekspansja wprowadzi nową mechanikę – Magnetic. Pozwoli ona na łączenie ze sobą kart mechów, w celu uzyskania lepszych statystyk karty, a także połączonych efektów. Ta możliwość może wprowadzić dość spore zamieszanie na stole gry!

Pierwszy wgląd w karty uzyskamy już 23 lipca, podczas specjalnego streama, który odbędzie się o godzinie 19:00, na oficjalnym Twitchu HearthstoneDodatek trafi na oficjalne serwery gry 7 sierpnia, więc mamy niespełna miesiąc aby przygotować się na to wydarzenie!

Źródło: wowhead.com / Ilustracja wprowadzenia: wowhead.com

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?