Pro Evolution Soccer 2019 – Konami prezentuje grę w akcji!

Nadchodzący rok będzie zdecydowanie jednym z najtrudniejszych dla całej marki Pro Evolution Soccer. Powód jest raczej prosty i znany szerokiemu gronu: utrata praw do Ligi Mistrzów na rzecz największego konkurenta Japończyków na tejże płaszczyźnie – FIFA 2019. Konami postanowiło wyruszyć w związku z tym na ofensywę obiecując graczom dużo więcej dostępnych lig światowych niż to miało miejsce dotychczas. Czy to jednak wystarczy?

Ostatnio o kolejnej odsłonie PESa mogliśmy jedynie czytać, ewentualnie słuchać. Stan rzeczy jednak w końcu ulega zmianie i japoński producent gier nareszcie prezentuje graczom pierwsze zapiski z rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2019! Materiały wideo z dwóch meczy możecie zobaczyć tuż poniżej.

Zobacz również: [E3 2018] Antyczna Grecja wygląda wspaniale! Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Odyssey!

Jak zwykle PES graficznie wręcz deklasuje swojego konkurenta. Warto zwrócić uwagę na nowe, ulepszone animacje i zmieniony model oddawania strzału. Poprawiono także ogólne odczucia z rozgrywanego meczu, mam tutaj na myśli całą otoczkę związaną z rywalizacją dwóch drużyn na boisku piłkarskim. Co prawda gdzieniegdzie można dopatrzeć się jeszcze lekkich graficznych niedopracowań, jednak producent zaznacza, że jest to jeszcze bardzo wczesna faza alfa.

Czekamy zatem na więcej szczegółów i materiałów od Konami. Przed Pro Evolution Soccer naprawdę ciężka batalia i wszystko wskazuje na to, że gra od japońskiego producenta pójdzie w bój z dobrym sprzętem. Miejmy nadzieję tylko, że na pozorach i nadziejach się nie skończy.

Źródło: kanał YouTube PESLEAGUE Highlights / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?