Promocyjny dostęp do usługi GeForce NOW z okazji rozpoczęcia pierwszego sezonu Hyper Scape

Rozpoczął się pierwszy sezon Hyper Scape, futurystycznej gry battle royale firmy Ubisoft, opartej na modelu free-to-play. Od dnia premiery gra jest dostępna za pośrednictwem GeForce NOW, a NVIDIA przygotowała specjalną ofertę dla dotychczasowych i nowych użytkowników usługi.

Gracze korzystający z abonamentu Founders jak i darmowego dostępu do GeForce NOW mogą od razu rozpocząć zabawę na komputerach PC, Mac, na SHIELD TV i urządzeniach z systemem Android, bez potrzeby pobierania i instalowania gry. Będą walczyć w unikalnych sektorach Neo Arcadii, wirtualnego miasta pełnego imponujących budowli, które wyniosą starcia na zupełnie nowy poziom. Podczas walk gracze eksplorują ulice, wnętrza oraz dachy miasta.

NVIDIA przygotowała z tej okazji ograniczoną czasowo promocję skierowaną zarówno do nowych jak i obecnych użytkowników usługi. Mogą oni wykupić 6-miesięczne członkostwo w GeForce NOW zyskując jeden miesiąc gratis, przepustkę bitewną na pierwszy sezon Hyper Scape oraz wyjątkowy pakiet dodatków w grze. Całkowity koszt to 125 zł (zestaw ten jest wyceniony na około 260 zł).

Fot. Materiały prasowe

Pakiet dodatków obejmuje:

  • Przepustkę bitewną do pierwszego sezonu
  • Wyjątkowy strój czempiona Adi Volta
  • Wyjątkową kapsułę desantową Volta
  • Malowanie broni Citric Dragonfly
  • Emotkę Boxer Shuffle

Obecni abonenci Founders mogą łączyć tę ofertę ze swoim dotychczasowym członkostwem, co oznacza, że ​​zachowują prawo do stawki 25 zł miesięcznie przez rok i uzyskują dodatkowo 6-miesięczny dostęp do usługi.

Szczegóły promocji dostępne na stronie: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/hyper-scape-bundle/.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?