Advertisement

Przystojniak w krawacie powróci! Hitman 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Kultowy Miś przekonywał nas, że „klient w krawacie jest mniej awanturujący się!”. Ile w tym prawdy będziemy mieli okazję przekonać się jeszcze w tym roku. Powróci bowiem kultowy Agent 47, którego spotkamy w Hitman 2!

Jak tak dalej pójdzie, to na E3 nie będzie czego oglądać. Właśnie przedstawiciele IO Interactive wraz z wydawnictwem Warner Bros zapowiedzieli powrót kultowego Agenta 47. Dokładnie 13 listopada 2018 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi Hitman 2.

Dwójka ma być bezpośrednią kontynuacją odsłony, która zadebiutowała w 2016 roku. Jednak w odróżnieniu od poprzedniczki, tym razem w dniu premiery mamy otrzymać pełnoprawną odsłonę, która ukaże się w całości. Już dziś twórcy zapowiadają także, że zamierzają intensywnie wspierać swój tytuł po premierze. Gra ma otrzymać bardzo dużo dodatkowej zawartości.

Zobacz również: Znamy datę premiery Days Gone!

Jako pełnoprawna kontynuacja, Hitman 2 nie zaoferuje raczej rewolucji w systemie rozgrywki. Nadal naszym głównym zadaniem będzie eliminowanie wskazanych celów. Zdecydowaną nowością w grze ma być kooperacyjny tryb Sniper Assassin. Uzbrojeni jedynie w karabin snajperski, będziemy wraz ze znajomymi eliminować kolejne cele. Samotne wilki mogą zrezygnować ze wsparcia towarzyszy i cieszyć się polowaniem w grze solo.

Zobacz również: Mamy zwiastun konferencji PlayStation na E3

Sniper Assassin jest dodatkiem do zamówień przedpremierowych. Zgodnie z zapowiedzią, tryb ten dostępny jest dla graczy od dziś.

Źródło: YouTube (WBGamesUK) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?