Advertisement

PS Now dostępne w kolejnych europejskich krajach

W końcu pojawiają się nowe informacje na temat usługi PS Now na rynku europejskim. Kolejne kraje otrzymają wersje beta usługi streamingowej od Sony.

Mieszkańcy Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Norwegii, Danii, Finlandii i Szwecji wkrótce będą mogli przetestować PS Now. Sony poinformowało o zapisach do udziału w becie swojej platformy streamingowej, która wystartuje już w lutym. Tym samym japoński gigant wkracza na kolejne europejskie rynki. Do tej pory PS Now na Starym Kontynencie dostępne było jedynie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii i Luksemburgu.

Zobacz również: Resident Evil 2 zbiera świetne oceny!

Kiedy usługa trafi do Polski? Tego póki co nie wiemy. Jednak fakt wprowadzania PS Now do kolejnych krajów Europy daje nadzieje, że i gracze z nad Wisły będą mogli wkrótce skorzystać usługi.

PS Now to usługa pozwalająca na streamowanie gier na konsole PS4 i PC. Po wykupieniu subskrypcji, gracze otrzymują dostęp do biblioteki wybranych tytułów z konsoli PS2, PS3 oraz PS4. PS Now zadebiutowało w 2014 roku w USA, a w kolejnych latach pojawiało się na kolejnych rynkach.

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?