Advertisement

Rack n’ Ruin – zrujnuj świat już dzisiaj! Gra dostępna na Nintendo Switch

Rack n’ Ruin debiutuje na Nintendo Switch już dziś, 13 marca w cenie 49.99 zł w cyfrowym sklepie Nintendo eShop.

Pan mroku Ruin chce „tylko” podbić cały świat, ale czarownik Rack ma co do tego planu pewne wątpliwości. Okrutny mały mag doprowadza Ruina do szału, bo nie może powstrzymać się od siania totalnego zniszczenia! Każda planeta, na którą zostaje wysłany Rack, kończy dryfując w kosmosie rozwalona na miliony kawałeczków!

Rack n ’Ruin to action-adventure z widokiem z lotu ptaka, a także z elementami arcade’owej strzelanki. Używaj czterech podstawowych broni, by walczyć z przeciwnikami przeszkadzającymi ci sianiu zniszczenia. Rzucaj zaklęcia przedzierając się przez zastępy Ruina – są aż 24 czary, które możesz wypróbować na jego sługusach!
Bądź kreatywny i destrukcyjno psotny! Zwiedzaj, niszcz, zbieraj dusze przyjaznych i niczego niespodziewających się ludzi. Ale uważaj, bo jeśli przesadzisz z chaosem i demolką, to natkniesz się na potężnych bossów.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?