Red Dead Online z kolejną aktualizacją!

Jak obiecywali, tak zrobili. Studio Rockstar udostępniło kolejną sporą aktualizację do Red Dead Online. Jakie zmiany wprowadza ona na Dzikim Zachodzie?

Kilka dni temu cieszyliśmy się z pierwszej aktualizacji do Red Dead Online, która wprowadziła kilka istotnych zmian w ekonomice gry. Tym razem uwagę skupiono na błędach pojawiających się w trakcie wykonywania misji. Po za tym naprawiono kilka błędów przez które gracze byli wyrzucani z serwerów gry, a także tych powodujących zawieszanie się jej. Patrząc na listę zmian udostępnioną przez Rockstar niestety nie doszukamy się tak oczekiwanych nowych trybów multiplayer, czy innych znaczących innowacji w samej rozgrywce.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 – recenzja kandydata do miana gry generacji

Studio nie poświęciło swojej uwagi jedynie na trybie sieciowym, lecz pamięta także o trybie fabularnym Red Dead Redemption 2. Tutaj podobnie skupiono się na błędach wynikających z wykonywania misji i innych pomniejszych problemach. Tak więc jeśli wraz z Arthurem Morganem dotarliście do końca przygód na Dzikim Zachodzie, to nie macie za czym płakać.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

 

Źródło: Rockstar Games / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?