Red Dead Redemption 2 z nowym materiałem prezentującym rozgrywkę!

Tegoroczna jesień szykuje się bardzo ciekawie dla graczy. Wysyp ciekawych tytułów rozpocznie już w ten piątek Assassin’s Creed: Odyssey, a jedną z gwiazd ów plejady fantastycznych pozycji będzie Red Dead Redemption 2. Niedawno Rockstar zaprezentował nam materiał promujący ich najnowsze dzieło i przedstawiający podstawy rozgrywki. Na jego końcu zapowiedziana została druga część i tak oto w sieci pojawił się nowy materiał filmowy prezentujący GTA dla kowboi w akcji!

Tym razem Rockstar, zgodnie z obietnicami, prezentuje nam aktywności poboczne, które będą czekać na graczy w Red Dead Redemption 2. Otrzymaliśmy również pierwszy rzut oka na wojny gangów, które będą rywalizować z naszą waleczną ekipom. Oprócz dodatkowych misji, których swoją drogą ma być co nie miara, pokazano opcje customizacji naszej postaci. Wszystko to obejrzycie w materiale poniżej.

Zobacz również: Assassin’s Creed: Odyssey – recenzja najlepszej odsłony serii!

Wszystko to zostało okraszone wspaniałymi ujęciami na piękne widoki, które będą już za niedługo raczyć graczy. Red Dead Redemption 2 zapowiada się wręcz fenomenalnie i z każdym kolejnym materiałem promującym tą produkcję, Rockstar coraz bardziej utwierdza nas w tym przekonaniu. Tego roczna walka o tytuł Gry Roku będzie zacięta.

Źródło: kanał YouTube Rockstar Games / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?