Advertisement
banner

Remaster Blood już w kwietniu?

O tym, że odnowiona wersja kultowego FPSa Blood powstaje, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu, a teraz jeden z twórców zasugerował nam datę premiery. Miałby być to już kwiecień tego roku.

Samuel Villarreal, deweloper pracujący nad remasterem wstawił na swój profil na Twitterze tajemniczy post, w którym ujawnił, że produkcja zadebiutuje już w kwietniu. Nie jest to jednak informacja potwierdzona, ponieważ tweet został szybko skasowany.

fot. screen skasowanego tweeta Samuela Villarreala

Zobacz również: Days Gone – twórcy zapowiadają rozbudowany tryb fotograficzny

Blood stworzone przez studio Monolith Productions, zostało pierwotne wydane w 1997 roku. Jest to klasyczny FPS, działający na tym samym silniku, co m. in. Duke Nukem 3D. Rozgrywka, jak to w strzelankach tamtych lat, rozgrywa się głównie na sporych mapach, w których szukamy przejścia, a po drodze wycinamy w pień setki wrogów. Akcja dzieje się w XX wieku, a protagonistą jest nieumarły rewolwerowiec Caleb. Jego celem jest dokonanie zemsty na kulcie Czernoboga, którego wyznawcy zdradzili go oraz zamordowali.

Remaster Blood ma ukazać się jedynie na komputerach osobistych.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?