Remaster The Legend of Zelda Skyward Sword zmierza na Switcha?

Jeden z producentów serii The Legend of Zelda zasugerował możliwość pojawienia się remasteru jednej z jej części, z podtytułem Skyward Sword. Oczywiście odświeżona wersja miała by trafić na najnowszą konsolę Nintendo Switch.

Podczas koncertu z muzyką z serii, który odbył się w Osace podczas Nintendo Live, Eiji Aonuma zadał pytanie, które może wiele sugerować. „Wiem czego oczekujecie, Skyward Sword na Switcha. Mam rację?” zwrócił się do fanów, którzy bardzo licznie zaczęli postować o tym w mediach społecznościowych.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Fallout 76 – kolejna obniżka ceny. Już prawie 50% zniżki!

The Legend of Zelda Skyward Sword pierwotnie zostało wydane na konsolę Nintendo Wii w 2011 roku. To ostatnia większa odsłona serii przed wciąż w miarę świeżym Breath of the Wild. W premierę spotkała się z dość entuzjastycznym przyjęciem, a jedynymi jej mankamentami było toporne sterowanie i marne zadania poboczne. Czy jej remaster jest prawdopodobny? Tak, nawet bardzo, patrząc na to jak chętnie Nintendo przenosiło poprzednie odsłony serii na 3DS’a, czy Wii U. Wiemy też, że trwają prace nad kolejną częścią The Legend of Zelda, więc czy świetnym zagraniem marketingowym, nie byłoby wypuszczenie przed nią odnowionego Skyward Sword?

Źródło: wccftech.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?