Remnant: From the Ashes – zwiastun nowej gry twórców Darksiders III!

Choć najnowsze dzieło studia Gunfire Games – Darksiders III, nie ujrzało jeszcze światła dziennego, to twórcy tejże gry nie próżnują. Dowiadujemy się bowiem, że studio pracuje już nad kolejną produkcją pt. Remnant: From the Ashes, a do sieci trafił zwiastun wspomnianej gry.

Zobacz również: Romans Monster Hunter World z Final Fantasy kwitnie

Remnant: From the Ashes ma trafić do sprzedaży w 2019 roku na PC, PS4 oraz Xbox One. Nowe dzieło studia nie będzie jednak przypominać produkcji o jeźdźcach apokalipsy. Będzie to gra kooperacyjna, w której powalczymy w czteroosobowych drużynach. Naszymi przeciwnikami mają być potwory z innych wymiarów zwane The Root, które do naszego świata dostają się przez portale. Wspomniane portale będziemy mogli wykorzystać również i my. W celu zwalczania potworów udamy się do innego wymiaru, a to, co tam ujrzymy, ma być generowane losowo. Twórcy zdecydowali się na taki zabieg, aby zwiększyć atrakcyjność ich produkcji.

Sterowaną przez nas postać, w miarę postępu rozgrywki, będziemy mogli rozwijać oraz dostosowywać do naszych preferencji rozgrywki. W grze pojawi się także możliwość tworzenia bazy, w której stacjonować mają handlarze i specjaliści.

Demo Remnant: From the Ashes twórcy ukażą szerszej publiczności na najbliższym Gamesconie, czyli za około miesiąc.

Remnant

Fot. Screen z gry Remnant: From the Ashes

Źródło: remnantgame.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?