Advertisement
Advertisementpixel

Resident Evil 3 Remake już powstaje?

Już niedługo, bo 25 stycznia 2019 roku, zagramy w Resident Evil 2 Remake. Dużo wskazuje jednaka na to, że Capcom nie zamierza na tym przystawać i chce stworzyć kompletnie odświeżoną wersję również kolejnej odsłony serii.

Niedawno pojawiły się informacje, jakoby Capcom szykował jakąś grę, która ma być dużym zaskoczeniem. Nie wiadomo jednak, czy chodziło właśnie o trzeciego Residenta, który podobno już powstaje.

Informacją o postępujących pracach nad Resident Evil 3 Remake podzielił się jeden z użytkowników forum Resetera.com, a cynk ten miał dostać od swojego źródła. Nic nie jest więc pewne, jednak taki ruch ze strony Capcomu byłby jak najbardziej zrozumiały. Niestety, potwierdzenia tych doniesień nie ma co się spodziewać za szybko, gdyż jak na razie firma skupia się na promocji zbliżających się premier Resident Evil 2 Remake oraz Devil May Cry 5.

Czekacie na odświeżonego drugiego Residenta i ewentualnie trzeciego?

Zobacz również: Resident Evil 2 Remake z nowymi fragmentami rozgrywki

Źródło: videogamer.com | Ilustracja wprowadzenia: Wilson Burton

Dziennikarz

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?