Sea of Thieves otrzyma darmowe rozszerzenie!

Sea of Thieves zadebiutowało 20 marca. Trzeba przyznać, że gra miała na początku spore kłopoty, o których informowaliśmy we wcześniejszych wiadomościach. Producenci wzięli się jednak w garść i postawili produkcję na równe nogi. Teraz twórcy starają się zrekompensować trudne początki. Dlatego już wkrótce w nasze ręce trafi darmowe rozszerzenie. Przygotujcie się, bestia z głębin nadciąga.

Jak rzecze szalony Merrick, na dnie oceanów czeka na graczy olbrzymie zagrożenie. Jego potęgę doceniały już pradawne plemiona, które składały bestii ofiary, aby przebłagać jej gniew. Czy starczy wam odwagi i umiejętności, aby zmierzyć się z morskim potworem?

W dodatku The Hungering Deep na graczy czeka cała masa atrakcji. Będziemy mogli zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, zdobyć unikatowe narzędzia i atrakcyjne nagrody. Jakie jeszcze atrakcje znajdziemy w nadchodzącym rozszerzeniu? Jeśli chcecie się przekonać, to koniecznie musicie obejrzeć poniższe wideo z trailerem.

Zobacz również: Sea of Thieves idzie na dno?

The Hungering Deep zostanie udostępnione 29 maja na PC oraz konsole Xbox One. Jak już zaznaczaliśmy, dodatek do Sea of Thieves będzie darmowy.

Źródło: YouTube (Rare Ltd) / Ilustracja wprowadzenia: Microsoft Studios

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?