Sea of Thieves otrzyma własny tryb Battle Royal?

Dzisiejszy rynek gier wideo trybem Battle Royal stoi. Ogromne starcia angażujące nawet do 100 graczy zapanowały nad aktualnymi trendami. Niektórzy są z tego faktu bardzo zadowoleni, inni wręcz przeciwnie, jednak fakt faktem jest, iż coraz więcej twórców decyduje się na wprowadzenie czegoś na wzór PUBG do swoich produkcji. Ten stan rzeczy może również dotknąć Sea of Thieves.

Gra od studia Rare zaraz po premierze zderzyła się z przykrą rzeczywistością. Produkcja zyskała słabe recenzje, a gracze narzekają na wszechobecną powtarzalność i nudną zawartość. Niedawno okazało się, iż fakt ten w żaden sposób nie zraził producenta, a nawet wręcz zmotywował go do działania. Zapowiedziane bowiem zostały 3 duże aktualizacje dla Sea of Thieves, które mają wprowadzić wiele elementów, o które domagali się gracze od samej premiery.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: New Star Soccer Manager trafi na urządzenia mobilne

Dużo wskazuje na to, że na samych patchach się nie skończy. Mike Chapman i Craig Duncan, członkowie zespołu Rare, niedawno wypowiadali się dla serwisu Game Informer o wszędobylskim trybie Battle Royal w aktualnym rynku. Stwierdzili oni jasno, iż ten tryb rozgrywki mógłby pojawić się w ich produkcji, nie mniej jednak nie w standardowej wersji. Twórcy widzieliby Battle Royal w Sea of Thieves jako coś unikalnego i oryginalnego. Krótko mówiąc, chcieliby stworzyć to zwyczajnie po swojemu.

Brzmi to wszystko jak nieśmiałe przyznanie się do tego, że prace nad wprowadzeniem Battle Royal do gry produkcji Rage właśnie trwają.

Źródło: gamespot.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?