the old guard background Advertisement

Sekiro: Shadows Die Twice – nowy gameplay pokazuje jeszcze większą dynamikę

Na łamach serwisu Game Informer pojawił nowy fragment rozgrywki z gry Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware. W materiale prezentowana jest przede wszystkim zwiększonapodni dynamika zarówno walki i przemieszczania się postaci.

Gameplay z Sekiro: Shadows Die Twice skupia się na podniesionym tempie najnowszej produkcji FromSoftware. Większej dynamiki doświadczymy nie tylko podczas walki, ale również zwykłego przemieszczania się postaci. Przeciwnicy będą szybko atakować i jeszcze szybciej wykonywać uniki. Jednak główny bohater – Sekiro – nie pozostanie w tyle, również będzie mógł wykonywać m.in serie uników i bardzo wysoko skakać. Będzie to możliwe głównie dzięki rezygnacji z paska energii, znanego z poprzednich gier studia. Materiał prezentuje Hirata Estates, a więc jedną z pierwszych lokacji w grze. Nie zabrakło oczywiście także sekwencji pływania i ukrytych drzwi.

Zobacz również: Skyrim Together – już wkrótce ruszą testy kooperacyjnego moda

Sekiro: Shadows Die Twice to przygodowa gra akcji, w której ważną część stanowią elementy skradankowe. Tytuł opracowało japońskie studio FromSoftware, odpowiedzialne m.in. za serię Dark Souls. Tytuł zabierze nas do XV-wiecznej Japonii. Wcielimy się w nim w Sekiro, poszukującego zemsty za utracone ramię oraz usiłującego uratować swojego pana – młodego spadkobiercy antycznej linii krwi. Bohater wyposażony zostaje w magiczną protezę oraz nieśmiertelność. Wieczny spoczynek będzie mógł odbyć dopiero po tym, jak uratuje swojego pana. Premiera gry 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Game Informer / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?