Sekiro: Shadows Die Twice – poznajcie jednego z bossów

FromSoftware kontynuuje swoją politykę wrzucania materiałów promocyjnych nieodkrywających linii fabularnej. Tym razem pora na Lady Butterfly – jednego z bossów w grze.

Zobacz również: Oto fabularny zwiastun Sekiro: Shadows Die Twice!

Sekiro: Shadows Die Twice to przygodowa gra akcji, w której ważną część stanowią elementy skradankowe. Tytuł opracowało japońskie studio FromSoftware, odpowiedzialne m.in. za serię Dark Souls. Tytuł zabierze nas do XV-wiecznej Japonii. Wcielimy się w nim w Sekiro, poszukującego zemsty za utracone ramię oraz usiłującego uratować swojego pana – młodego spadkobiercy antycznej linii krwi. Bohater wyposażony zostaje w magiczną protezę oraz nieśmiertelność. Wieczny spoczynek będzie mógł odbyć dopiero po tym, jak uratuje swojego pana. Premiera gry 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?