Serwery Total War: Arena zostaną zamknięte już za 3 miesiące!

Włodarze firm Wargaming oraz Creative Assembly poinformowali graczy, że serwery ich multiplayerowej strategii Total War: Arena zostaną wkrótce zamknięte. Stanie się to już 22 lutego 2019 roku.

Decyzja o zaprzestaniu rozwijania tytułu została opublikowana na jego oficjalnej stronie, powodem jest nie spełnienie oczekiwań twórców. Creative Assembly zapewnia, że to w żadnym wypadku nie jest koniec ich przygody z grami wieloosobowymi. Obiecano także, że doświadczenie zdobyte podczas tworzenia produkcji zostanie wykorzystane przez twórców w kolejnych projektach.

Zobacz również: Ruszyła jesienna wyprzedaż i nominacje do nagród Steam

 

Total War: Arena to darmowa, multiplayerowa gra drużynowa czerpiąca garściami z gatunku gier RTS oraz MOBA. Rdzeniem rozgrywki są ogromne pojedynki toczone przez dwie dziesięcioosobowe drużyny, z której każdy gracz sprawuje kontrolę nad wybranymi jednostkami na czele z dowódcą. Wśród wspomnianych dowódców możemy spotkać wiele postaci historycznych, takich jak Aleksander Macedoński, Leonidas czy Juliusz Cezar, każdy charakteryzujący się innymi, unikalnymi zdolnościami. Celem rozgrywki jest przejęcie przeciwnej bazy, bądź zabicie wszystkich wrogich jednostek.

 

Gra dostępna jest od lutego 2018 roku na komputery osobiste.

 

Źródło: totalwararena.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?