Shadow of the Tomb Raider będzie bardziej emocjonalny

Twórcy Shadow of the Tomb Raider nie są zbyt skorzy do dzielenia się informacjami o przygotowywanej produkcji. Najlepiej świadczy o tym fakt, że od informacji o pracach nad kolejnymi przygodami Lary, którą otrzymaliśmy w grudniu, musieliśmy czekać aż do marca na pierwszy i bardzo krótki zwiastun.

Reżyser produkcji, Daniel Bisson, postanowił rzucić odrobinę światła na nową część opowieści o młodej Croft. Oczywiście swoją wypowiedź zamknął w minutowym filmie. Dowiecie się z niego, że Shadow of the Tomb Raider będzie bardziej emocjonalny niż wcześniejsze odsłony. Przed Larą stanie nie tylko wielu przeciwników, ale także ciężkich wyborów i trudnych decyzji, które odcisną pięto na bohaterce, otoczeniu i historii.

Zobacz również: Ewolucja Lary oczami twórców Shadow of the Tomb Raider

Square Enix udostępniło oficjalny opis gry, który brzmi następująco:

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry została przewidziana na 14 września 2018 roku.

Źródło: YouTube (Tomb Raider) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?