Shadow of the Tomb Raider – drugie DLC na nowym zwiastunie

Wczoraj swoją premierę miało drugie DLC do Shadow of the Tomb Raider. Square Enix postanowiło przypomnieć o nim graczom nowym zwiastunem.

W The Pillar, czyli drugim z siedmiu zaplanowanych DLC do Shadow of the Tomb Raider. Tym razem motywem przewodnim stała się apokalipsa Majów. Lara Croft musi odnaleźć Tarczę Twórcy Epoki. Jak zwykle nie zabraknie skakania nad przepaściami i wspinania się na półki skalne. Aby zdobyć artefakt Lara będzie musiała stawić czoła nie tylko Trójcy. Niebezpieczna okakże się również pogoda, podkręconej w ramach próby zwanej Drogą Huracana. Pojawi się także nowy ekwipunek, m.in. strój Sinchi Chiqa, zmniejszający obrażenia od pocisków, jednocześnie pozwalający tworzyć dodatkową amunicję, a także Łuk Zaprzysiężonej, który idealnie nadaje się do eliminowania opancerzonych przeciwników. Wprowadzono także umiejętność Tysiąca Oczu, umożliwiającą korzystanie z Instynktu Przetrwania w trakcie poruszania się w koronach drzew lub na ukrytych ścianach.

Zobacz również: Life is Strange 2 – aktorski zwiastun 2. epizodu!

Shadow of the Tomb Raider dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One od września. The Pillar to drugi z siedmiu zaplanowanych dodatków, możemy go nabyć za 21 zł. lub w zbiorczej przepustce sezonowej, której cenę ustalono na 125 zł. Tytuł doczekał się już jednego z DLC – wydanego w połowie listopada pakietu The Forge, wprowadzający tryb kooperacji dla dwóch osób.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?