Shadow of the Tomb Raider – prezent od Square Enix dla posiadaczy gry

W parę miesięcy po premierze finału trylogii rebootu słynnej serii Square Enix przygotowało specjalny prezent dla graczy.

Chodzi o specjalną edycję strzelby Bishop 600, którą otrzyma każdy, kto zaloguje się do gry do 7 grudnia. Udostępniono także dotychczasowe statystyki gry. Co ciekawe, pominięto kwestię ilości sprzedanych egzemplarzy. Powodem mogą być prawdopodobnie prognozowane już wcześniej rozczarowujące liczby w tym aspekcie.

Zobacz również: Shadow of the Tomb Raider – recenzja zwieńczenia originowej trylogii Lary Croft

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider można zagrać na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry miała miejsce 14 września.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?