Shadow Warrior 2 dostępny za darmo!

Serwis cyfrowej dystrybucji gier cyfrowych GOG.com świętuje w tym roku 10 urodziny i z tej okazji postanowiła rozdać swoim użytkownikom niezwykły prezent. W zeszłym tygodniu firma pozwoliła graczom, aby sami wybrali, który spośród trzech wybranych tytułów otrzymają w prezencie. Grą, która zwyciężyła w głosowaniu jest Shadow Warrior 2!

Zobacz również: Dreams – zobaczcie 16 minut niesamowitej rozgrywki!

Nie da się ukryć, że platforma GOG.com lubi rozpieszczać graczy i co jakiś serwuje im porcję darmowych gier do zgarnięcia. Jednak przy okazji obchodzenia jubileuszu 10-lecia istnienia usługi przeszli samych siebie. Firma nie tylko podarowała swoim użytkownikom kolejną fantastyczną grę za darmo, ale co ważne pozwoliła samej społeczności zdecydować co to będzie za prezent.GOG.com

I tak gracze spośród Firewatch, Superhot oraz Shadow Warrior 2 wybrali ten ostatni tytuł jako swój prezent od firmy. Jeśli i wy chcecie dostać go za darmo wystarczy udać się na stronę GOG.com, zalogować się i kliknąć „Odbierz za darmo”. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż promocja jest dostępna tylko przez 48 godzin!

Źródło: GOG.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?