Sid Meier’s Civilization VI zyskało tryb battle royale

Sid Meier’s Civilization VI otrzymało battle royale wraz z najnowszą aktualizacją. Świeży zwiastun pokazuje, jak tryb sprawdza się w strategii.

Red Death to tryb battle royale do Sid Meier’s Civilization VI, który udostępniony został przez studio Firaxis Games. To postapokaliptyczny wariant gry, który nastawiony jest na eksplorację i walkę, ale także całkowicie pozbawiony budowania. Polega on na ciągłej wędrówce po świecie, przejmowaniu zasobów oraz ochronie grupy cywilów. Ci ostatni są zresztą najważniejsi, ponieważ wraz z ich utratą kończy się zabawa.

Tryb battle royale jest na razie dostępny wyłącznie na PC.

Zobacz również: Demo FIFA 20 już dostępne! EA zdradziło 100 najlepszych piłkarzy

W każdej z rozgrywek udział może wziąć od 2 do 12 graczy, na których czekają takie frakcje jak: piraci, naukowcy, fanatycy, wędrowcy czy mutanci. Ponadto wzorem Fortnite’a teren zabawy stale się zmniejsza, co tutaj obrazuje tytułowa czerwona śmierć. Starcie kończy się wraz z pozostaniem na mapie tylko jednego gracza, który będzie mógł opuścić skażony ląd statkiem kosmicznym.

Gra otrzymała nowy tryb w ramach wrześniowej aktualizacji. Więcej informacji o zmianach, jakie wprowadza update, znajdziecie na oficjalnej stronie.

Civilization VI jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: civilization.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?