Ski Sniper – humorystyczna gra snajperska na Nintendo Switch

Na Nintendo Switch jest już dostępny Ski Sniper. To humorystyczna gra snajperska, w której celami są skoczkowie narciarscy. Twórcy przygotowali m.in. szeroki wybór broni, różne stanowiska snajperskie oraz szereg niekonwencjonalnych wyzwań. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 28 lutego br.

Stworzona przez studio Crazy Rocks gra pojawiła się na PC w 2017 r. i została dobrze przyjęta przez graczy (81 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam). Za konwersję i wydanie tego tytułu na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Ski Sniper opiera się na absurdalnych założeniach. To gra snajperska, w której celem gracza (snajpera) jest eliminacja skoczków narciarskich w trakcie ich lotu. Jak podkreślają twórcy, tytuł ten został stworzony jako humorystyczna gra snajperska.

ski sniper

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Znamy marcową ofertę PS Plus!

W tej nietypowej grze snajperskiej rozgrywka sprowadza się do eliminacji skoczków narciarskich. W tym celu korzysta się z położonych w różnych miejscach stanowisk snajperskich. Do dyspozycji graczy oddano szereg karabinów snajperskich, a także kuszę. Wcielając się w snajpera, można liczyć na wiele różnych wyzwań specjalnych. Ski Sniper pozwala również na obserwowanie lotu kuli (bullet cam) i zobaczenie efektów strzału w specjalnym trybie rentgenowskim (X-Ray).

Ski Sniper – główne cechy:

  • skoki narciarskie w unikalnym wydaniu;
  • wiele rodzajów karabinów snajperskich (także kusza);
  • dodatkowy tryb rentgenowski (X-Ray);
  • różne stanowiska snajperskie;
  • wyzwania i nagrody.

Ski Sniper zadebiutował na Nintendo Switch 28 lutego 2020 r.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?