the old guard background Advertisement

Space Company Simulator – najnowsza aktualizacja uprawnia rozgrywkę

Wydawca All in! Games ogłosił, że gra Space Company Simulator od dzisiaj dostępna jest na platformie Steam w ramach Early Access. Space Company Simulator to realistyczny kosmiczny tycoon osadzony w teraźniejszości. Odkrywaj nowe technologie, konstruuj rakiety i wysyłaj je w kosmos. Dołącz do rozgrywki już dziś i podziel się swoimi uwagami z deweloperami. Możesz sprawić, że gra stanie się jeszcze lepsza!

Zmierz się z wyzwaniami transportu kosmicznego jako prezes korporacji. Skutecznie zarządzaj swoją firmą, by wygrać ten technologiczny i finansowy wyścig. Wystrzel w przestrzeń rakiety, satelity i stacje kosmiczne, zostając cenionym graczem na rynku!

Space Company Simulator realistycznie odzwierciedla wyzwania przemysłu kosmicznego.

  • Zatrudnij światowej klasy zespół lub sam wytrenuj załogę.
  • Odkrywaj nowe technologie i rozwijaj te już istniejące.
  • Zawieraj kontrakty, wysyłaj rakiety w kosmos i zdobywaj fundusze potrzebne do dalszego rozwoju firmy.
  • Projektuj i buduj rakiety. Dopasuj statki kosmiczne do swoich potrzeb i odblokuj nowe, lepsze części, by zwiększyć szanse powodzenia każdej kolejnej misji.
  • Stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Gra jest efektem setek godzin szczegółowych badań realizowanych przez członków zespołu, których celem było uwzględnienie w rozgrywce wszystkiego, co istotne dla ekspansji kosmicznej.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?