Spawn w Mortal Kombat 11?!

Już na początku przyszłego roku dostaniemy wstępne informacje co do postaci, którymi będziemy mogli walczyć w jedenastej już odsłonie Mortal Kombat. Dotyczy to również prawdopodobnie postaci gościnnych.

Ostatnio Todd McFarlane, czyli człowiek, który stworzył postać Spawna, został zapytany o taki występ właśnie jego postaci. Zainteresowany odpowiedział enigmatycznym Wierzę, że jest w drodze.  Nie jest to jeszcze oficjalne potwierdzenie, jednak warto mieć na uwadze te słowa.

Zobacz również: 2B z NieR: Automata w SoulCalibur VI jeszcze w tym roku!

Szczególnie, że tego typu występy nie są bynajmniej nowością. W końcu w samej poprzedniej części mogliśmy walczyć takimi znakomitościami, jak Obcy czy Predator. Spawn co prawda miał swój występ w drugiej części SoulCalibura, jednak tamta bijatyka miała miejsce na tyle dawno, że przypuszczalnie można by przymknąć na to oko.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?