Spider-Man: Game of the Year Edition już dostępny!

Spider-Man: Game of the Year Edition można już zakupić w cyfrowej wersji. Wkrótce wydanie ze wszystkimi dodatkami trafi także na fizyczne nośniki.

Na PS Store od dzisiaj można już nabyć grę Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition w cenie 209,90 zł. W pakiecie znajdziemy w tym wypadku podstawową wersję gry oraz wszystkie dodatki z kampanii The City That Never Sleeps. GOTY wkrótce będzie można zakupić także w wersji pudełkowej, choć w tym wypadku rozszerzenia będą dostępne wyłącznie w postaci kodu. Część graczy pewnie będzie rozczarowana takim rozwiązaniem.

Sony reklamuje edycję nowym zwiastunem.

Zobacz również: Borderlands 3 – znamy wymagania sprzętowe!

W GOTY znajdziemy trzy rozszerzenia, które rozwijają podstawową wersję o dodatkowe wątki. The Heist daje nam możliwość rozwiązania sprawy kradzieży w muzeum, a także ponownego spotkania ze złodziejką Felicią Hardy, znaną również jako Black Cat. W dodatku Turf Wars próbujemy zakończyć konflikt gangstera Hammerheada z innymi donami przestępczej organizacji, w czym pomaga nam policjantka Yuri Watanabe. Finałowe rozszerzenie Silver Lining powraca do postaci Silver Sabre, która w Nowym Jorku poszukuje technologii skradzionych firmie Sabre Internationals.

Spider-Man to tytuł ekskluzywny, stworzony przez Inscomniac Games wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4. Na rynku dostępny jest od września zeszłego roku.

Źródło: gematsu.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?