Star Wars Battlefront II – Edycja Świąteczna już w sprzedaży!

DICE i Lucasfilm ogłosili nową wersję Star Wars ™ Battlefront ™ II – Edycja Świąteczna, dostępną od 5 grudnia.

Ta najbardziej kompletna wersja gry pozwala fanom cieszyć się nowymi zmianami oraz wszystkimi poprzednio wydanymi aktualizacjami, osadzonymi w każdej z er galaktyki Star Wars. Jeszcze w tym miesiącu Star Wars Battlefront II będzie świętować premierę Star Wars: Skywalker. Odrodzenie. Od 17 grudnia dostępna ma być aktualizacja, która wprowadzi elementy inspirowane nowym filmem.

Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna zawiera grę podstawową z wciągającą fabułą opartą na rozgrywce single player oraz z epickimi walkami w trybie wieloosobowym w ramach wszystkich epok sagi Skywalker. Nowa edycja gry uwzględnia darmowe aktualizacje wprowadzone na przestrzeni dwóch lat, dzięki którym gracze będą od razu mieli dostęp do nowych trybów rozgrywki, jak Tryb Kooperacji online, masywne bitwy offline przeciwko SI w trybie Szybkiej Akcji oraz nieliniowej rozgrywki wieloosobowej, opartej na zawziętym konflikcie na powierzchni planet oraz wewnątrz krążowników w trybie Supremacji. Dodatkowo, edycja zawiera ponad 150 wyglądów postaci, w tym sześć Legendarnych, które oparte są na filmach, ponad 100 emotek żołnierzy i bohaterów oraz ponad 70 Póz Zwycięstwa – wszystko dostępne już od pierwszego uruchomienia gry. Edycja Świąteczna zapewnia też natychmiastowy dostęp do wszystkich Wyglądów Bohaterów i Żołnierzy, Emotki, Kwestie Dialogowe i Pozy Zwycięstwo, które można odblokować za pomocą waluty w grze.

Zobacz również: Czy warto zagrać w Star Wars Jedi: Upadły zakon? Recenzja gry!

 

Dzięki aktualizacji Skywalker: Odrodzenie gracze będą mogli zanurzyć się w realiach inspirowanych ekscytującą, ostatnią częścią trylogii sequeli Star Wars, takich jak planeta-dżungla inspirowana nadchodzącym filmem. Zostaną udostępnione również cztery nowe jednostki wsparcia, w tym Żołnierz Sith, Żołnierz Powietrzny Najwyższego Porządku, a także Strzelec i Szpieg dla Ruchu Oporu. Ponadto, aktualizacja wprowadzi do gry nowe, inspirowane filmem wyglądy dla Rey, Finna i Kylo Rena. Skórki, jednostki wsparcia i wybrane doświadczenia w trybie kooperacyjnym zostaną udostępnione już 17 grudnia. Gracze będą musieli poczekać jeszcze chwilę, aby postawić pierwsze kroki na nowej planecie, której premiera dla wszystkich przypadnie na 20 grudnia.

W styczniu DICE przenosi Tryb Supremacji do trylogii sequelowej (epizody VII – IX) dzięki dwóm nowym statkom do obrony lub zniszczenia – MC85 Resistance i Gwiezdnemu Niszczycielowi typu Resurgent. Te masywne krążowniki będą stacjonować nad bitwami naziemnymi, rozgrywającymi się na nowej planecie przypominającej dżunglę i na Jakku. Te same dwie lokalizacje zostaną również przeniesione do trybu Szybkiej Akcji offline. Ponadto BB-8 dołączy do gry jako nowy Bohater, wprowadzając szybki styl gry, zaś BB-9E pojawi się po stronie Najwyższego Porządku jako jednostka wsparcia.

Szczegółowe informacje na temat Edycji Świątecznej i aktualizacji Star Wars: Skywalker: Odrodzenie znajdziesz na oficjalnej stronie.

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?