Advertisement

Team Kinguin wspiera kampanię promocyjną Magne B6 Active!

Esport z dnia na dzień rozwija się w zastraszającym tempie.  Team Kinguin wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom graczy na szczeblu profesjonalnym i podejmuje szczególną współprace z Magne B6 Active. Czego dotyczyć ma ów współpraca? Tego dowiecie się tuż poniżej.

Aktualnie największy nacisk w rozgrywkach turniejowych kładzie się na czas spędzony na treningach. Drużyny dwoją się i troją, aby zdobyć jak najwięcej cennego doświadczenia, myśląc, że to zapewni im zwycięstwo. Wobec tej myśli zupełnie pomijany jest aktualny stan zdrowia i ogólnego samopoczucia graczy, który, jak nie trudno się domyślić, diametralnie wpływa na rozgrywkę.

esport-portal.net

Zobacz również: Odświeżony MediEvil na pierwszym zwiastunie!

Team Kinguin wraz z Magne B6 Active pragnie zmienić ten stan rzeczy, prezentując nam specjalną kampanię promocyjną. Ów kampania przedstawi jak stres, złe odżywianie, zmęczenie, brak aktywności fizycznej, realnie oddziałuje na umiejętności graczy. Oczywiście nie zabraknie informacji o tym, jak skutecznie sobie radzić z każdym z tych negatywnych efektów. Kampania będzie udostępniana regularnie na wszystkich kanałach społecznościowych Team Kinguin.

Trzeba przyznać, iż ekipa spod znaku pingiwnka ma szanse na zrewolucjonizowanie całej sceny esportowej. Sport przede wszystkim ma promować zdrowie, wiec esport nie powinien postępować inaczej, skoro z roku na rok rośnie jego popularność. W tym momencie nie pozostaje nic innego jak życzyć Team Kinguin i Magne B6 Active owocnej współpracy, gdyż jest to praca na rzecz wszystkich graczy.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

 

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?