Team Sonic Racing – nowa odsłona stawia na bogatą personalizację pojazdów!

Już w maju tego roku na półki sklepowe trafi kontynuacja ściganki z kultowym niebieskim jeżem w roli głównej – Team Sonic Racing. Dotychczas produkcja nie miała sobie równych jeżeli chodzi o ten klasyczny format gier wyścigowych, jednak już niedługo pojawi się spora konkurencja w postaci Crasha Bandicoota i ekipy. Tak więc czym SEGA zaskoczy swoich fanów, aby nie stracić pozycji?

Opublikowany przez twórców zwiastun rozgrywki prezentuje na prawdę bogatą personalizację pojazdów. W skład możliwości modyfikacyjnych wchodzą takie rzeczy jak: kolor (każda część naszego pojazdu może mieć swoją unikalną barwę), części karoserii, klakson i emblematy.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – story mode będzie dłuższy niż w poprzedniej części!

Możliwości jest zatem wiele. Każdy gracz będzie mógł w pewien sposób wyrazić siebie, a ograniczać go będzie zaledwie własna wyobraźnia. Team Sonic Racing trafi do sprzedaży już 21 maja na takie platformy jak: Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch i komputery osobiste. Pierwsza połowa roku zapowiada się emocjonująco pod względem klasycznych gier wyścigowych.

Źródło: kanał YouTube Sonic The Hedgehog / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?