The Division 2 – nowy gameplay w 4K!

Większość graczy odebrała informację o kontynuacji The Division dość chłodnie. Nie ma czemu się dziwić, gdyż pierwsza część tytułu okazała się dość sporą porażką. Aktywność bardzo szybko wymarła. Co prawda Ubisoft poczynił dość spore naprawy w tejże pozycji, jednak było już zdecydowanie za późno i zaufania graczy nie udało się odkupić. Czy jednak warto patrzeć na The Division 2 przez pryzmat jej poprzedniej części?

Otóż wszystko wskazuje, że raczej nie. W sieci zaprezentowano nowe gameplay’e w rozdzielczości 4k i 60 FPSach. Trzeba przyznać, że tytuł wygląda bardzo zacnie na materiałach wideo. Producent wielokrotnie powtarzał, iż The Division 2 stanowi sowitą lekcję wyciągniętą z porażki pierwszej części i dużo na to wskazuje, że słowa te nie są rzucone na wiatr.

Zobacz również: Eksploracja jaskini na nowym wideo z Shadow of the Tomb Raider

Gra prezentuje się naprawdę ciekawie i wygląda dużo lepiej od swojej poprzedniczki. Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, bo pierwsza część The Division również zapowiadała rewolucję i innowację. Ostatnio jednak widać znaczący progres w jakości produktów oferowanych przez Ubisoft, więc miejmy nadzieję, że ta dobra fala nie ominie również The Division 2.

Tytuł trafi na półki sklepowe dopiero w marcu przyszłego roku, więc tak wczesny dostęp do wersji testowej może zaowocować w przyszłości dobrze wykonaną produkcją.

Źródło: kanał YouTube Gamersyde Official / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?