The Game Awards – znamy zwycięzców! God of War grą roku!

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji The Game Awards!

Zaciekła rywalizacja między Red Dead Redemption 2God of War, sukces Fortnite, masa nowych zapowiedzi i kawał świetnego koncertu – tak pokrótce można podsumować tegoroczną galę The Game Awards. Czwarta edycja nagród zdecydowanie była tą najlepszą, dostarczając nam masę wrażeń.

Najważniejsze newsy:

Raiden kontra Scorpion na pierwszym zwiastunie Mortal Kombat 11!
Remake Crash Team Racing już w czerwcu 2019!
Pierwszy teaser Dragon Age IV!
Marvel Ultimate Alliance 3 tytułem na wyłączność dla Switcha!
Nowa gra twórców oryginalnego Fallouta to The Outer Worlds
The Stanley Parable zmierza na konsole!
Kolorowa postapokalipsa – oto Far Cry: New Dawn!

Lista wszystkich laureatów:

Game of the Year

Assassin’s Creed Odyssey

Celeste

God of War

Marvel’s Spider-Man

Monster Hunter: World

Red Dead Redemption 2

Best Action Game

Call of Duty: Black Ops 4

Dead Cells

Destiny 2: Forsaken

Far Cry 5

Mega Man 11

Best Action/Adventure Game

Assassin’s Creed: Odyssey

God of War

Marvel’s Spider-Man

Red Dead Redemption 2

Shadow of the Tomb Raider

Best Role Playing Game

Dragon Quest XI

Monster Hunter: World

Ni no Kuni II

Octopath Traveler

Pillars of Eternity II: Deadfire

Best Ongoing Game

Destiny 2: Forsaken

Fortnite

No Man’s Sky

Overwatch

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Best Game Direction

A Way Out

Detroit: Become Human

God of War

Marvel’s Spider-Man

Red Dead Redemption 2

Best Narrative

Detroit: Become Human

God of War

Life is Strange 2: Episode 1

Marvel’s Spider-Man

Red Dead Redemption 2

Best Art Direction

Assassin’s Creed Odyssey

God of War

Octopath Traveler

Red Dead Redemption 2

Return of the Obra Dinn

Best Score/Music

Celeste

God of War

Marvel’s Spider-Man

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Octopath Traveler

Red Dead Redemption 2

Best Audio Design

Call of Duty: Black Ops 4

Forza Horizon 4

God of War

Marvel’s Spider-Man

Red Dead Redemption 2

Best Performance

Bryan Dechart jako Connor, Detroit: Become Human

Christopher Judge jako Kratos, God of War

Melissanthi Mahut jako Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey

Roger Clark jako Arthur Morgan, Red Dead Redemption II

Yuri Lowenthal jako Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

Game For Impact

11-11 Memories Retold

Celeste

Florence

Life is Strange 2

The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories

Best Indemendent Game

Celeste

Dead Cells

Intro the Breach

Return of the Obra Dinn

The Messenger

Best Mobile Game

Donut County

Florence

Fortnite

PUBG MOBILE

Reigns: Game of Thrones

Best VR/AR Game

ASTRO BOT Rescue Mission

Beat Saber

Firewall Zero Hour

Moss

Tetris Effect

Best Fighting Game

BlazBlue: Cross Tag Battle

Dragon Ball FighterZ

Soul Calibur VI

Street Fighter V Arcade Edition

Best Family Game

Mario Tennis Aces

Nintendo Labo

Overcooked 2

Starlink: Battle for Atlas

Super Mario Party

Best Strategy Game

The Banner Saga 3

BATTLETECH

Frostpunk

Into the Breach

Valkyria Chronicles 4

Best Sport/Racing Game

FIFA 19

Forza Horizon 4

Mario Tennis Aces

NBA 2K19

Pro Evolution Soccer 2019

Best Multiplayer Game

Call of Duty: Black Ops 4

Destiny 2: Forsaken

Fortnite

Monster Hunter: World

Sea of Thieves

Best Student Game

Combat 2018

Dash Quasar

JERA

LIFF

RE: Charge

Best Debut Indie Game

Donut County

Florence

Moss

The Messenger

Yoku’s Island Express

Best Esport Game

CSGO

DOTA2

Fortnite

League of Legends

Overwatch

Best Esport Player

Dominique “SonicFox” McLean

Hajime “Tokido” Taniguchi

Jian “Uzi” Zi-Hao

Oleksandr “s1mple” Kostyliev

Sung-hyeon “JJoNak” Bang

Best Esports Team

Astralis – CS:GO

Cloud9 – LOL

Fnatic – LOL

London Spitfire – OWL

OG – DOTA2

Best Esport Coach

Bok “Reapered” Han-gyu – Cloud9

Cristian “ppasarel” Bănăseanu – OG

Danny “zonic” Sørensen – Astralis

Dylan Falco – Fnatic

Jakob “YamatoCannon” Mebdi – Team Vitality

Janko “YNk” Paunovic – MiBR

Best Esport Event

ELEAGUE Major: Boston 2018

EVO 2018

League of Legends World Championship

Overwatch League Grand Finals

The International 2018

Best Esport Host

Alex “Goldenboy” Mendez

Alex “Machine” Richardson

Anders Blume

Eefje “Sjokz” Depoortere

Paul “RedEye” Chaloner

Best Esport Moment

C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE – ELEAGUE

G2 Beating RNG – LOL Worlds

KT vs IG Base Race – LOL Worlds

OG’s Massive Upset of LGD – DOTA 2 Finals

SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ – EVO

Content Creator of The Year

Dr. Lupo

Myth

Ninja

Pokimane

Willyrex

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?