The Last of Us 2 z dużym opóźnieniem

Fani postapokaliptycznej opowieści o Joelu i Ellie muszą uzbroić się w cierpliwość. The Last of Us 2 niestety nie pojawi się w sklepach w lutym.

Początkową datą premiery nowej części The Last of Us był 21 luty. Niestety twórcy z Naughty Dog potrzebują więcej czasu by dopracować grę do perfekcji. Według nowego grafiku, sequel hitu z 2013 roku pojawi się na półkach 29 maja. Na temat opóźnienia wypowiedział się główny projektant produkcji, Neil Druckmann.

Podczas ostatnich tygodni, gdy zamykaliśmy kolejne partie gry, doszliśmy do wniosku, że nie mamy wystarczająco czasu aby doprowadzić ją do poziomu jakości jaki pasowałby do Naughty Dog. Mieliśmy więc dwie opcje: porzucić pracę nad niektórymi częściami gry lub zyskać więcej czasu. Wybraliśmy tę drugą, co pozwala nam dopracować wszystko do satysfakcjonującego poziomu i redukuje stres z jakim boryka się zespół.

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Sony pokazało zmiany w Ellie na przestrzeni dwóch części gry

Sequel gry sprzed 6 lat jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Akcja ma miejsce 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Na ekranie znów zobaczymy Ellie i Joela zmagających się z zagrożeniami świata po ataku zabójczego grzyba.
Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?