The LEGO Movie 2 Videogame oficjalnie zapowiedziane!

Travellers Tales oraz Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziały kolejną grę z klockowego świata. Mowa tym razem o kontynuacji The LEGO Movie Videogame wydanego w 2014 roku. Owy sequel ma zadebiutować niedługo po kinowej premierze The LEGO Movie 2: The Second Part.

W grze ma pojawić się ponad setka grywalnych postaci, w tym oczywiście dobrze znani Emmet, Lucy, Lloyd, czy klockowy Batman. Odwiedziemy także mnóstwo nowych lokacji oraz będziemy mieli okazję zwiedzić już dobrze znane miejsca z poprzedniej odsłony.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Powstanie odświeżona wersja Metal Gear Solid?

Tak jak w poprzedniej części, tak i w The LEGO Movie 2 Videogame głównymi elementami zabawy będą eksploracja, rozwiązywanie prostych zagadek logicznych oraz walka z różnej maści przeciwnikami. Jak na produkcję spod szyldu LEGO przystało rozgrywka będzie urozmaicona znajdźkami, tajnymi poziomami i etapami. Co ciekawe twórcy zapewniają o wzbogaceniu systemu walki, poprzez nadanie każdej postaci unikalnych umiejętności. Oczywiście grę będzie można przechodzić w więcej niż jedną osobę w lokalnym multiplayerze.

The LEGO Movie 2 Videogame zadebiutuje 26 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych, a miesiąc później także na Nintendo Switch.

Źródło: ign.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?