The Mage’s Tale na PlayStation VR z pierwszym zwiastunem!

Studio inXile, mimo dołączenia do ekip Microsoftu, nie porzuciło gry The Mage’s Tale, która ma pojawić się na PlayStation VR. Dostaliśmy nawet pierwszy, niestety dość krótki zwiastun produkcji.

Gra pierwotnie została wydana w 2017 roku na komputery osobiste, jednak twórcy zdecydowali się też na zaprojektowanie wersji na VR od Sony. Nie znamy jeszcze jej daty premiery, ale najprawdopodobniej odbędzie się ona w tym roku. Poniżej wcześniej wspomniany zwiastun produkcji.

Zobacz również: Jack Black będzie grał w gry. Czeka na to już ponad 2 miliony osób

The Mage’s Tale to RPG akcji, z widokiem z perspektywy pierwszoosobowej, przeznaczony dla pojedynczego gracza. Gra umiejscowiona jest w uniwersum The Bard’s Tale, dokładniej między trzecią, a czwartą odsłoną serii. Nasz protagonista to młody adept magii, a jego zadaniem jest odnalezienie mistrza i powstrzymanie złego czarodzieja Gaufroi’a. Rozgrywka opiera się głownie na eksploracji, przemierzaniu kolejnych krypt i dungeonów oraz rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?