Advertisement

The Surge 2 – kolejny gameplay sequela gry Souls-like

Nowa część pozycji czerpiącej garściami z gier From Software zapowiada się póki co bardzo okazale.

Poniżej pojawił się kolejny gameplay The Surge 2, w którym obejrzymy kolejne lokacje i jeszcze jednego bossa. Wygląda na to, że twórcy posłuchali narzekań wielu fanów na zbyt małą ilość tych przeciwników w poprzedniej odsłonie i teraz dopieścili nową grę pod tym kątem.

Zobacz również: The Surge 2 – oto starcie z jednym z bossów!

Historia The Surge 2 rozgrywa się w świecie stojącym na skraju całkowitego upadku i jednocześnie – u szczytu technologicznej rewolucji. Samo rozwijające się nanobestie miażdżą całe budynki przy pomocy swoich masywnych pazurów, podczas gdy uciskani mieszkańcy, kontrolowani przez maszyny i nowo rozwijający się kult, przemykają gdzieniegdzie ulicami. Pod wątłym reżimem pozostałości po wojsku, bogaci mają się dobrze, podczas gdy myśliwi starają się upolować trofea cennej nanozwierzyny.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?