The Surge 2 – pojawiły się pierwsze recenzje

Od pewnego czasu dość mocno promowana jest druga część gry z mechaniką inspirowaną serią Dark Souls. Teraz wreszcie pierwsze osoby mogły w nią zagrać.

I jak dotąd The Surge 2 spisuje się naprawdę dobrze. Szczególne pochwały skierowano w stronę znacznie bardziej satysfakcjonującej i dynamicznej mechaniki kolejnych starć. Co więcej, całe uniwersum ma znacząco przebijać poprzednią część pod względem poziomu rozbudowania. Na minus wyliczono przede wszystkim pracę kamery, daleką od ideału fabułę i brak znaczących innowacji. Średnia ocen wynosi obecnie 77%, nie czeka nas zatem nic przełomowego, ale prawdopodobnie fani gatunku powinni się dobrze bawić.

Zobacz również: PlayStation Plus – październik z baseballem i The Last of Us!

Historia The Surge 2 rozgrywa się w świecie stojącym na skraju całkowitego upadku i jednocześnie – u szczytu technologicznej rewolucji. Samo rozwijające się nanobestie miażdżą całe budynki przy pomocy swoich masywnych pazurów, podczas gdy uciskani mieszkańcy, kontrolowani przez maszyny i nowo rozwijający się kult, przemykają gdzieniegdzie ulicami. Pod wątłym reżimem pozostałości po wojsku, bogaci mają się dobrze, podczas gdy myśliwi starają się upolować trofea cennej nanozwierzyny.

Źródło: opencritic.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?