The Surge 2 – zobacz nowy cinematic! | E3 2019

The Surge 2 to kontynuacja gry RPG akcji od studia Deck13 i Focus Home Interactive, który pojawi się na rynku 24 września 2019 roku. W zupełnie nowym zwiastunie filmowym zobaczycie zarys historii i przeciwników, którzy pojawią się w sequelu brutalnej gry osadzonej w świecie science fiction. A wszystko do dźwięków The Day Is My Enemy kultowego zespołu The Prodigy.

Wewnątrz wysoko wznoszących się murów miasta Jerycho, uwięziony w środku technologicznej apokalipsy konsumującej wszystko dookoła, nasz bohater walczy o przetrwanie i odkrycie prawdy o katastrofie, która doprowadziła ludzkość na skraj upadku. Wrogo nastawieni członkowie nowego kultu, śmiercionośne nanomaszyny, grabieżcy i siły bezpieczeństwa – wszyscy ci staną na drodze podczas wędrówki do nowych, nieznanych wcześniej lokacji, do których zabierze cię tajemnicza towarzyszka.

Zobacz również: Nintendo prezentuje obszerną listę nadchodzących tytułów na Switcha! | E3 2019

Historia The Surge 2 rozgrywa się w świecie stojącym na skraju całkowitego upadku i jednocześnie – u szczytu technologicznej rewolucji. Samo rozwijające się nanobestie miażdżą całe budynki przy pomocy swoich masywnych pazurów, podczas gdy uciskani mieszkańcy, kontrolowani przez maszyny i nowo rozwijający się kult, przemykają gdzieniegdzie ulicami. Pod wątłym reżimem pozostałości po wojsku, bogaci mają się dobrze, podczas gdy myśliwi starają się upolować trofea cennej nanozwierzyny.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?