The Witcher RPG – zobacz wideo z unboxingiem nowej gry!

Wydawnictwo R. Talsorian Games udostępniło wideo prezentujące podręcznik podstawowy do systemu The Witcher RPG, którego premiera odbyła się w ten weeknd na konwencie GenCon w Indianapolis.

The Witcher RPG to wspólny projekt wydawnictwa oraz CD Projekt RED, ogłoszony po raz pierwszy w lipcu 2015 roku. Jak niedawno pisali eksperci od erpegów z wydawnictwa Copernicus Corporation, gra jest bardzo rozbudowana, wspiera nietypowe style gry, skupia się też na craftingu, czyli tworzeniu materiałów czy przedmiotow. Jednocześnie gra jest możliwei wierna oryginalnemu cyklowi książek Andrzeja Sapkowskiego, nie pomijając też gier CD Projekt Red.

witcher rpg

Wiadomo też już co nieco o zasadach gry. Graczy na pewno zaintertesuje zastosowanie mechaniki uniwersalnej Fuzion (ale nie tylko – twórcy używają też Interlock). W szczegółach testów i detali rozgrywki widać, że mimo zastosowania m.in. prostych testów, znajdziemy wiele elementów bardzo specyficznych. Dodatkowo w samym podręczniku bardzo wiele miejsca poświęcono zarysowaniu uniwersum, w którym będziemy grać.
Wideo znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wiedźmin doczekał się pornoparodii. Zobacz zwiastun The Bewitcher

Źródło: Polter.pl, Facebook; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?