To Twoja Odyseja! Zwiastun Assassin’s Creed: Odyssey z polskim dubbingiem!

Ubisoft przedstawił nowy zwiastun gry Assassin’s Creed: Odyssey, który ilustruje jak wielkie znaczenie w grze będą miały wybory gracza. Jak widać popularna seria stanowczo stawia na rozwój cech charakterystycznych dla gatunku RPG!

Akcja najnowszego Assassina będzie się rozgrywać w starożytnej Grecji. Po rewolucyjnym i dobrze przyjętym Origin, Ubisoft widocznie chce na dłużej zagościć w klimatach antycznych. Tereny Półwyspu Peloponeskiego są bardzo charakterystycznym miejscem na Ziemi pełnym wzgórz, stromych urwisk i zatok.

Do wyboru będziemy mieli dwóch bohaterów – Alexiosa oraz Kassandrę – potomków słynnego króla Sparty, Leonidasa. Na swojej drodze spotkamy między innymi słynnego przedstawiciela greckiej filozofii – Sokratesa.

Jak było już mówione, gra czerpać będzie wiele ze swojej poprzedniczki, Origins, szczególnie jeśli chodzi o system walki. Jeśli chodzi o pozostałe atuty rozgrywki, to twórcy postanowili dołączyć do gry również opcje dialogowe, a nasze decyzje mogą znacznie wpłynąć na losy protagonistów. Nie zabraknie również starć z mitycznymi stworzeniami, jak to miało miejsce w przygodach Bayeka. Czekać nas będzie między innymi walka z samym Minotaurem. Gra trafi na sklepowe półki 5 października tego roku.

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Ubisoft

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?