Tokyo Ghoul:re Call to Exist – gra na zachodzie zostanie wydana na PS4 oraz PC

Zwiastun Tokyo Ghoul:re Call to Exist zaprezentowany na Anime Expo 2018 ujawnił, że gra na zachodzie oprócz na PS4 zostanie wydana również na PC.

Zobacz również: Monster Hunter: World – poznaliśmy datę premiery gry na PC!

Wcześniej gra dostała zapowiedź w Japonii na PS4, ale wygląda na to, że wydawca, Namco Bandai, postanowił dać szansę produkcji również na PC. Tokyo Ghoul:re Call to Exist ma się opierać na popularnej mandze autorstwa Sui Ishidy pt. Tokyo Ghoul oraz jej kontynuacji, Tokyo Ghoul:re. Manga ta doczekała się również adaptacji anime, z której to mają pochodzić przerywniki filmowe w grze.

Tokyo Ghoul:re Call to Exist określane jest jako gra z gatunku survival-action. Rozgrywkę mamy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. W grze będą dostępne także rozgrywki sieciowe, gdzie gracze rywalizować będą w drużynach – do wyboru, ghouli lub śledczych.

Opis fabuły mangi od polskiego wydawcy: To tu skrywa się źródło „rozpaczy”… Wtapiają się w tłum, polują na ludzi i pożerają zwłoki. Nazywa się je „ghulami”. Losy młodzieńca, który przez przypadek styka się z taką istotą, zmieniają się całkowicie. Jego życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej.

Gra ma zadebiutować w Japonii zimą tego roku, nie wiadomo jednak, kiedy dostaniemy ją w Europie.

Tokyo Ghoul: re Call to Exist

Fot. Screen z gry Tokyo Ghoul: re Call to Exist

Źródło: comicbook.com, sklepwaneko.pl / Ilustracja wprowadzająca: Namco Bandai

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?