Tomasz Zubilewicz prezentuje pogodę w Death Stranding! Wyjątkowy spot od PlayStation!

Prezentujemy wyjątkową prognozę pogody przedstawioną przez Tomasza Zubilewicza, prosto ze świata Death Stranding!

Pogoda jednym z bohaterów gry! Wszyscy gracze, którzy zagrali już w Death Stranding, zdają sobie sprawę, jak ważne podczas przemierzania świata są warunki atmosferyczne. Potrafią sprawić, że podróż przez bezdroża Ameryki przebiega sprawnie i bezproblemowo lub też staje się prawdziwym wyzwaniem dla graczy. Wszyscy, którzy wcielą się w rolę kuriera Sama Portera muszą bardzo uważać na opady temporalne, które postarzają wszystko, na co spadną, niezależnie czy jest to paczka, czy też żywe stworzenie. Dlatego też, chcąc pomóc wszystkim graczom, przygotowaliśmy specjalną prognozę pogody przedstawioną przez Tomasza Zubilewicza. Doskonale znany wszystkim prezenter, przestrzega przed wszystkimi niebezpieczeństwami jakie czekają na tych, którzy będą chcieli się zmierzyć się z najnowszym dziełem Hideo Kojimy.

Death Stranding – jedyna taka podróż! Legendarny twórca gier Hideo Kojima powraca ze swoim nowym, nieszablonowym dziełem na PlayStation 4. Wszyscy gracze, będą musieli stawić czoło światu, który uległ całkowitej przemianie po tajemniczym Wdarciu Śmierci. Wcielając się w rolę kuriera Sama Portera, niosącego szczątki przyszłości w swoich rękach, gracze wyruszą w podróż, by scalić zrujnowany świat. Na każdego, kto zakupi Death Stranding, czeka spotkanie z plejadą gwiazd światowego kina, ponieważ swojego wizerunku użyczyli, m.in. Mads Mikkelsen, Léa Seydoux czy Lindsay Wagner. Najnowsze dzieło legendarnego Hideo Kojimy jest dostępne w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych.

Źródło: Informacja prasowa

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?