Total War: Three Kingdoms opóźnione!

Zapewne wiele fanów klasycznego Total Wara wypatruje premiery kolejnej części, która ma dziać się w starożytnych Chinach. Total War: Three Kingdoms, bo o nim tutaj mowa, będzie powrotem do świata realnego po dość długim epizodzie serii z uniwersum Warhammera. Niestety ci, którzy czekają na tą produkcję będą musieli uzbroić się w dość sporą cierpliwość, gdyż tytuł został właśnie oficjalnie opóźniony!

Trzeba przyznać, że smutna jest to wieść. Creative Assembly tłumaczy bardzo prosto zaistniałą sytuację twierdząc, iż gra potrzebuje więcej czasu na, mówiąc kolokwialnie, dopieszczenie. Twórcy śmiało tytułują Three Kingdoms jako kolejną bardzo ważną dla nich i dla całej serii odsłonę Total Wara, dlatego bardzo zależy im na odpowiednim dopięciu wszelkich szczegółów. Dwunasta już odsłona kultowej serii strategii ma być wedle producentów produktem najwyższej jakości.

Zobacz również: Remaster Resident Evil 2 i Bloodborne 2 na konferencji Sony? Plotki mówią, że tak!

Jeżeli rzeczywiście powód jest tak, jak przedstawia go Creative Assembly, to mnie on osobiście bardziej cieszy niż smuci. Jako wieloletni fan serii chcę, aby jej kontynuacja była jak najlepiej wykonana i jest gotów poczekać trochę dłużej. Miejmy nadzieję, że będzie to pierwsze i ostatnie przesunięcie premiery tejże produkcji i, że powód rzeczywiście jest taki, jakim producent go opisuje. Jest to dość popularna wymówka wśród producentów i często niestety skrywa ona zdecydowanie większe problemy.

W tej sytuacji nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na kolejne informacje i oficjalną zapowiedź dokładnej daty premiery.

Źródło: eurogamer.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?