Truck Simulator America – beta polskiej gry mobilnej już w sierpniu!

Truck Simulator America to gra, w której zasiądziemy za kierownicą potężnej ciężarówki i przewożąc towary, zwiedzimy Stany Zjednoczone. Skojarzenie z America Truck Simulator jak najbardziej słuszne, jednak produkcja studia Jujubee skierowana będzie wyłączenie na rynek mobilny.

W Truck Simulator America zagramy na Androidzie i na iOS-ie. Gra ma oferować licencjonowane ciężarówki firm Kenworth oraz Mack. Twórcy umożliwią nam zwiedzenie USA od wschodniego wybrzeża aż po zachodnie, jednak lokacje będą odblokowywane wraz z postępem w grze i w kolejnych aktualizacjach. Przewożąc towary odwiedzimy 40 miast, w tym Nowy Jork, Los Angeles oraz San Francisco. Symulator umożliwi nam również założenie własnej firmy i zatrudnienie kierowców.

Zobacz również: Zamknięta beta Fear the Wolves wystartowała!

Chętni do przetestowania Truck Simulator America mogą już teraz zarejestrować się do zamkniętej bety. Zapisy kończą się 1 sierpnia, a testy potrwają od 6 do 12 sierpnia. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

Źródło: trucksimulatoramerica.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?